Spotkanie z Krzysztofem Materną

Spotkanie z Krzysztofem Materną

 

2 MARCA  PIĄTEK

18.00 Cieplewo  Ośrodek Kultury,Sportu i Rekreacji ul. Długa 20A

3 MARCA  SOBOTA

15.00 Reda Miejska Biblioteka Publiczna Derdowskiego 3

17.00 Wejherowo  Filharmonia Kaszubska ul. Sobieskiego 255

4 MARCA  NIEDZIELA

12.00 Gdynia Gdyńskie Centrum Filmowe Pl.Grunwaldzki 2

16.00 Rumia – Dom Kultury Janowo Pomorska 11

 

Jeden z najwybitniejszych polskich satyryków, aktor, scenarzysta, reżyser, autor tekstów pełnych inteligentnego humoru , gwiazda telewizji i radia a przede wszystkim artysta bardzo lubiany, bardzo popularny popularny i bardzo, ale to bardzo, bardzo serdeczny człowiek, kłania się Państwu

KRZYSZTOF MATERNA
R&K Nehrebeccy zaprasza na spotkanie z telewizyjną „siostrą Ireną” z programu tworzonego z Wojciechem Mannem , rozmowę o najnowszej książce pt:

„PRZYGODY Z ŻYCIA WZIĘTE”

„Jak to możliwe, że ktoś może obdzielić swoją biografią kilka osób? Można dociekać odpowiedzi na to pytanie, ale to bezowocne. Lepiej się z tym zmierzyć. W losach Krzysztofa Materny roi się od zdarzeń zapierających dech w piersiach. A także od opowieści, które rozśmieszają. Albo i nie. Autor po prostu robi swoje. Jest sobą, po swojemu o tym opowiada. Dlaczego syn znajomych Edwarda Gierka niespodziewanie uścisnął dłoń dwustu górnikom w katowickim Spodku? Jakie okropne zdarzenie do tego stopnia rozsierdziło Zdzisława Maklakiewicza, że wytoczył proces barmanowi – i wygrał go? Który niezdany egzamin stanął Krzysztofowi Maternie na przeszkodzie w ukończeniu studiów aktorskich? Jak czuje się w sytuacji gwiazdora ktoś, kto nie za bardzo chce gwiazdorzyć? Czy mamy jeszcze jakieś pytania?”

 

 

 

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *